Перейти к содержанию

ЕСП від ООБ на ООА


Рекомендуемые сообщения

Неодноразові питання про ЕСП від ООБ на ООА, тому викладаю власний досвід даної переробки

 

Передні

Висверлюємо старі ножниці, в мене взагалі весла були і сверлимо нові отвори під ножниці з ООБ

 

Власне самі ножниці

Изображение

 

А це моя схема на отвори найдена експерементальним шляхом (гемор ще той я вам скажу)

Изображение

 

Перед встановленням в моєму випадку була заведена вся салонна проводка з Сенатора Б (омега А теж саме), яка є окремою і відєднується (хвала конструкторам Изображение ), в двері також була заведена дверна з сенатора Б, а вона жирніша за ООА бо є навіть вивід на плафони (як в ООБ)

Додам що фішки майже взаємозаміняємі по передніх, папа на ЕСП з проводки має овальну фішку, але вона встає в розєм ЕСП ООБ правда я зафіксував її стяжкою

Ну і так як в мене консоль від ООБ то я при допомозі електрика схрестив кнопки з ООБ з проводкою (майже рідною). Навіть колір дротів все співпадає, там важко помилитися

 

Изображение

 

Задні простіше, таж процедура по проклладанню дверної проводки

 

Стояли весла в мене і ззаду

Изображение

 

Розбираєм карту

Изображение

 

Висверлюємо підьомники на веслах

Изображение

 

На їх місце уже давно лежали і чекали свого часу ось ці з омеги Б

Изображение

 

Далі берем правий підйомник і намічаємо на лівій дверці нові отвори бо тільки нижні співпадають всі інші займуть нові місця (це мій варіант)))) Уточню, бачив трошки інший варіант де співпали верхні пересверлювали низ

Изображение

 

Закріпляємо підйомники на нові місця. Підєднуємо фішки, додам до 96 року в ЕСП ООБ задні фішкі такі ж як в ООА (овальні), після 96-го вже квадратні, але це також не проблема

Изображение

Изображение

 

Далі в картах прорізаємо дирку під кнопку, усе з заводу намічено, дирку прийдеться заглушкою заккрити, а можливо будуть перероблюватися карти то дирка і взагалі пропаде))))

Изображение

Изображение

 

Збираємо карти в зворотньому порядку і радуємося ЕСП

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 месяца спустя...

 

Мішка, з Вашого дозволу та з власного досвіду, хотів би додати, що приводи від ООБ стають на місце приводів ООА на рідні ножиці. 

Цей варіант актуальний для тих, в кого не працюють рідні передні підйомники в ООА. В такому випадку немає необхідності свердлити нові отвори для нових ножиць - просто викручуемо 4 болти і знімаємо плату разом із моторчиком і ставимо на рідні ножиці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ех когда я уже их поставлю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 месяцев спустя...

С задними не согласен чуть, там надо пересверливать только нижние крепления,верхние и боковое совпадают. По поводу передних, если стояли скажем родные эсп рестайл ооа, и начались с ними траблы,то мотор с блоком комфорта от ооб четко становится на родные ножницы ооа эсп рестайл. Кнопка на задних картах стоит вверх ногами!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Админ

С задними не согласен чуть, там надо пересверливать только нижние крепления,верхние и боковое совпадают.

На нескольких Ашках устанавливал задние ЭСП с ООВ пересверливал нижние крепления

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Совершенно верно, так же делал когда примерил

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Админ

Миша надо фото перезалить на нас ресурс а то уже начинают пропадать(((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пересверлив так і воно працює, тому і такий варіант має місце)))

Кнопка стоїть як треба

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пересверлив так і воно працює, тому і такий варіант має місце)))

Кнопка стоїть як треба

Значит у меня не верно стоит кнопка [emoji3] понятное дело, что раз работает, значит имеет право на жизнь. Я просто написал как делали у меня на машине, пусть будет альтернатива [emoji6] Изменено пользователем zews
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По кнопці я мав на увазі що стоїть логічно правильно, як має стояти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...